Topla trakcyjne

wpis w: Trakcyjne-melex | 0

traction

Baterie trakcyjne, akumulatory trakcyjne

Logistyka wewnętrzna jest jednym z ważniejszych działów produkcji w Państwa firmie.

Przedstawiamy nasze baterie trakcyjne TAB, które satysfakcjonują najbardziej wymagających użytkowników już od ponad pół wieku. Baterie znane są z ich: wysokiej pojemności, długiej żywotności, odporności na wibracje, krótkiego czasu ładowania, niskiego zużycia wody destylowanej, prostej obsługi.

Montujemy pojedyncze ogniwa 2V do baterii o różnych napięciach, pojemnościach i wymiarach, które pasują do wszystkich typów pojazdów elektrycznych.

Szeroki zakres programu produkcji obejmuje ogniwa typu DIN (EPzS) i BS (PzB) zgodnie z normą EN60254 – 1,2 i IEC 254-1,2.

Zastosowanie baterii. Baterie trakcyjne TAB typu EPzV i PzB są przeznaczone do napędu różnych pojazdów elektrycznych: wózków widłowych, lokomotyw w kopalniach, itp.

Baterie trakcyjne akumulatory trakcyjne TAB

Obie wersje są produkowane w:

  • WERSJI SUCHOŁADOWANEJ: bateria / ogniwo muszą być uzupełnione elektrolitem i dodatkowo naładowane przed użyciem. Płyty są już uformowane i zabezpieczone w specjalnym procesie przed utlenianiem. Mogą być magazynowane do 2 lat.
  • WERSJI NAŁADOWEJ: bateria / ogniwo mogą być zainstalowane natychmiast, ponieważ są już napełnione elektrolitem i naładowane.
baterie trakcyjne, akumulatory trakcyjne rodzaje

Wysoce rekomendujemy STOSOWANIE DODATKOWYCH SYSTEMÓW:

  • SYSTEM CENTRALNEGO uzupełniania wody, który umożliwia szybką i precyzyjną obsługę całej baterii w każdych warunkach pracy.
  • Czujnik poziomu elektrolitu który informuje o poziomie elektrolitu. Zielone światło wskazuje, że jest właściwy poziom, migające czerwone oznacza, że poziom elektrolitu jest poniżej minimum i bateria musi być napełniona wodą destylowaną, aby uniknąć jej trwałego uszkodzenia.
  • SYSTEM MIESZANIA ELEKTROLITU który umożliwia wózkom elektrycznym pracę przez dwie zmiany lub przez 16 godzin bez zamiany baterii. Bateria naładowana w 100 % (max prąd ładowania 2,5 × I5 przy charakterystyce IU) nie może być uszkodzona w tym czasie.

Oferowane baterie trakcyjne:

1.Baterie trakcyjne, akumulatory trakcyjne – DIN

2.Baterie trakcyjne, akumulatory trakcyjne – DIN-S

3.Baterie trakcyjne, akumulatory trakcyjne – BS

4.Baterie trakcyjne, akumulatory trakcyjne – BCI

5.Baterie trakcyjne, akumulatory trakcyjne – PzVB

6.Baterie trakcyjne, akumulatory trakcyjne – EPzV

7.Monobloki – monobloki

8.Akcesoria – akcesoria